Chalupy
 

Zabýváme se výhradně chalupami, lidovou architekturou, která tvoří původní architektonický ráz českého venkova. Při projekci, výstavbě či rekonstrukcích vycházíme z ustálených regionálních forem a tradic, což na druhé straně nevylučuje individuální ztvárnění vlastních představ. Uvědomujeme si, že dnešní nároky na komfortní bydlení vyžadují jiná interiérová řešení, v nichž je klientovi ponechán prostor pro představy a požadavky. Tak, abychom úspěšnou spoluprací docílili výstavby tradiční chalupy, avšak v souladu s požadavky na komfort dnešního bydlení.

Naše služby sestávají od zhotovování návrhů studií, projektových dokumentací inženýrské činnosti, přes rekonstrukce a výstavby nových chalup po vybavování nábytkem, oplocení či realizací zahrad.

Věříme, že díky spolupráci mezi klientem a projektantem se nám podaří uspokojit ty nejnáročnější požadavky každého stavebníka. Stavebníka, který je připraven respektovat a ctít užitečné tradice našich předků.

Za dobu existence, která se datuje od roku 2006 jsme zrealizovali již desítky rekonstrukcí či novostaveb chalup. Díky těmto zkušenostem jsme zůstali pouze s osvědčenými spolehlivý partnery – řemeslníky.

Filtrovat chalupy dle:
Ceny jsou uvedeny bez DPH

Chalupa v Orlických horách

Navržená chalupa vychází  z podmínek a regulativů CHKO Orlické hor a respektuje pravidla lidové a...

3+kk
110 m2
Cena od
Více info

Vysočina, tři ložnice, světnice

Objekt je navržen jako samostatně stojící přízemní, částečně podsklepený. V návrhu je uplatněn...

3+1
131 m2 m2
Cena od
Více info

Chalupa střední velikosti

Navržena koncepce architektonického, tvarového, materiálového a barevného řešení vychází z obecný...

5+kk
215 m2
Cena od
Více info

Pět ložnic, velká světnice

Ve výrazu exteriéru objektu se uplatňují charakteristické prvky, které jsou pro tuto oblast typic...

5+1 (+garáž a dílna)
235 m2
Cena od
Více info